Kontakt

Ime

Pozicija

Email

Telefon

Omer Delalić

Generalni direktor-vlasnik firme

office@deling.ba

 

Enis Nišić

Tehnički direktor

enis.nisic@deling.ba

+ 387 (35) 320-102

Nedžad Šabić

Zamjenik generalnog direktora

nedzad@deling.ba

+ 387 (35) 320-105

mr. Muhamed Ramić

Zamjenik generalnog direktora

muhamed@deling.ba

+ 387 (35) 320-104

Marko Joketović

Rukovodilac projekata oblast građevine marko@deling.ba   + 387 (35) 320-108

Benhur Hadžić

Izvršni direktor za operativno upravljanje  benko@deling.ba   + 387 (35) 320-101

Mirzet Ramić

Izvršni direktor

mirzet@deling.ba

+ 387 (35) 320-100

mr. Omer Džuzdanović

Izvršni direktor za proizvodnju

omer.dz@deling.ba

+ 387 (35) 320-128

Emir Kamberović

Izvršni direktor

ekamberovic@deling.ba

+ 387 (35) 320-114

Aldin Mujkić

Voditelj grupe projekata aldin@deling.ba   + 387 (35) 320-125

Emir Delalić

Izvršni direktor za finansije

emir@deling.ba

+ 387 (35) 320-113

Edin Delalić

Izvršni direktor za razvoj poslovanja

edin@deling.ba

+ 387 (35) 320-109

Elvir Kurtić

Voditelj projekta elvir.k@deling.ba   +  387 (35) 320-131

Igor Krešić

Voditelj projekta igor.k@deling.ba   + 387 (35) 320-148

Alija Kupusović

Voditelj projekta alija.k@deling.ba   + 387 (35) 320-130

Zehrudin Dedić

Voditelj projekta zehrudin.dedic@deling.ba   + 387 (35) 320-126

Mirza Kešetović

Voditelj projekta mirza.k@deling.ba   + 387 (35) 320-129

Ismir Selimović

Voditelj projekta ismir.selimovic@deling.ba   + 387 (35) 320-137

Admir Užičanin

Inžinjer za proizvodnju elektro odjel admir.u@deling.ba   + 387 (35) 320-138

Amir Dugonjić

Voditelj projekta  amir.d@deling.ba   + 387 (35) 320-125

Samir Mešić

Voditelj projekta samir.m@deling.ba   + 387 (35) 320-106

Edin Dautović

Inžinjer za proizvodnju - mašinski odjel

edin.d@deling.ba

+ 387 (35) 320-117

Dragan Mitrović

Inžinjer za proizvodnju -mašinski odjel

dmitrovic@deling.ba

+ 387 (35) 320-107

Emir Jarčević

Inžinjer za proizvodnju - mašinski odjel  emir.jarcevic@deling.ba   + 387 (35) 320-134 

Alen Jahić

Inžinjer za proizvodnju - mašinski odjel

alen.j@deling.ba

+ 387 (35) 320-132

Edis Osmić

Voditelj projekata - oblast građevine

edis.osmic@deling.ba

+ 387 (35) 320-112

Derviš Bošnjić

Voditelj grupe projekata

dervis@deling.ba

+ 387 (35) 320-116

Mehmed Atić

Voditelj projekta

m.atic@deling.ba

+ 387 (35) 320-100

Mirnes Mahmutović

Voditelj projekta

mirnes@deling.ba

+387 (35) 320-135

Toni Mišić

Inžinjer za proizvodnju elektro odjel toni.misic@deling.ba   + 387 (35) 320-128

Ademir Džanić

Voditelj projekta ademir.dzanic@deling.ba   + 387 (35) 320-112

Bekir Mehanović

Rukovodioc skladišta, mehanizacije i opreme

bekir@deling.ba

+ 387 (35) 320-124

Eldar Jahić

Zamjenik rukovodioca skladišta, mehanizacije i opreme

eldar@administracija.deling.ba

+ 387 (35) 320-124

Adnan Ejubović               

Rukovodilac finansija i računovodstva

adnan.e@administracija.deling.ba

+ 387 (35) 320-119

Irmela Kadrić    

Služba knjigovodstva i računovodstva

irmela@administracija.deling.ba

+ 387 (35) 320-120

Sanela Jurišić

Služba knjigovodstva i računovodstva

sanela.s@administracija.deling.ba

+ 387 (35) 320-121

Dijana Baralić

Služba knjigovodstva i računovodstva

dijana.b@administracija.deling.ba

+ 387 (35) 320-136

Damir Veličković

Služba knjigovodstva i računovodstva

damir@administracija.deling.ba

+ 387 (35) 320-136

Muris Tanjić      

Služba knjigovodstva i računovodstva

muris.t@administracija.deling.ba

+ 387 (35) 320-124

Najla Efendić    

Služba knjigovodstva i računovodstva

najla@administracija.deling.ba

+ 387 (35) 320-136

Džesika Delalić

Rukovodilac pravne službe

dzesika@administracija.deling.ba

+ 387 (35) 320-149

Mirza Hrvić

Pravna služba

mirza.h@administracija.deling.ba

+ 387 (35) 320-149

Amela Huremović

Pravna služba amela@administracija.deling.ba   + 387 (35) 320-120
       

Enes Hodžić

Dipl.ing.tehnologije,odsjek zaštite na radu i životne okoline enes.h@administracija.deling.ba   + 387 (35) 320-118
       

Dijana Ibrahimović

Sekretarica

dijana.i@administracija.deling.ba

+ 387 (35) 320-100